Контакт слика
Адреса:
ул Боривое Милошевски бр.31
1000 Скопје, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (02) 2549 370
http://www.ve-miks.com.mk
Останати информации:

Information about or by the contact.